19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A TAY TV Frekans Bilgileri

Sıradaki yayınımızda Tay TV frekans bilgilerini kullanarak Tay TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Tay TV uydu frekansı değerleri:

TAY TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Tay TV
Alış Frekansı:12.245
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Tay TV ülkemizin en popüler şans oyunlarından birisi olan Ganyan, yani at yarışlarının canlı olarak yayınlandığı TV kanalının adıdır. Çok uzun bir süre şifreli platformlarda yayınlarını sürdüren Tay TV günümüzde ise Türksat 4A üzerinden şifresiz olarak at yarışı severler için yayınlarını gerçekleştiriyor. Her ne kadar toplum genelinde bilinen adıyla “altılı ganyan” son yıllarda popülerliğini İddia’ya kaybetmiş olsa da, halen çok ciddi sayıda at yarışı sever bu oyunları takip etmeye devam ediyor. En başta da belirttiğimiz gibi Tay TV yayınları Türksat 4A üzerinden izlenebilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken Tay TV kanal frekans değerlerini kullanmaktadır.


Tay TV frekansı değerlerine yukarıda görmüş olduğunuz tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Kanalın yayınlarını Türksat üzerinden izleyebilmeniz için paylaştığımız Tay TV uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

TAY TV TÜRKSAT 4A’DA YAYINDA


Tay TV frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın frekansları ile ilgili diğer sormak istediğiniz konuları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Tay TV Türksat 4A uydu frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum: