19 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Tarımtürk TV Frekans Bilgileri

Tarımtürk TV’nin Türksat 4A üzerindeki uydu frekansı bilgilerini kullanarak Tarımtürk TV yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Tarımtürk TV frekans değerleri:

TARIMTÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Tarımtürk TV
Alış Frekansı:12.423
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Tarımtürk TV gerçekleştirdiği yayınlarda bilinçli ve verimli bir tarım anlayışını çiftçilere empoze etmek, çiftçilerin emeklerinin karşılığını tam anmalmıyla alabilmelerini sağlamak misyonunu kendisine yüklemiştir. Yayın hayatına başladığı günden bu yana ciddi bir izlenme potansiyeli elden eden Tarımtürk TV’yi paylaştığımız Tarımtürk TV kanal frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden uydu alıcınız aracılığıyla izleyebilirsiniz.


Özellikle ülkemizin gitgide tarım toplumundan biraz daha uzaklaşması ve bilinçsiz tarımcılık nedeniyle hem toprağın verimsizleşmesi, hem de yapılan uğraşların tam manasıyla karşılığının alınamaması Türk tarımcılığın en önemli sorunlarının başında gelmektedir. Tarımtürk TV işte tam da bu noktada çiftçiye bir dost eli uzatarak tarımcılık konusunda tüm merak edilenleri takipçilerine ulaştırıyor. Tarımtürk TV frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tabloda bulunan uydu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Tarımtürk TV yayınlarını Türksat 4A ile sorunsuzca izleyebilirsiniz.

TARIMTÜRK TV TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYINDA


Tarımtürk TV uydu frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden Tarımtürk TV ile ilgili diğer frekans kaynaklı sorularınızı da bize yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Tarımtürk TV Türksat frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: