18 Temmuz 2017 Salı

Türksat 4A Süper TV Frekans Bilgileri

Sitemiz üzerinden Süper TV frekans bilgilerini kullanarak Süper TV’nin müzik ve eğlence yayınlarına ulaşabilir, kanalı Türksat 4A’dan seyredebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Süper TV yayınları 28.08.2017 tarihi itibari ile kesilmiştir. Kanaldan konu ile ilgili bir açıklama ise henüz yapılmış değil. Yeni bir gelişme olduğunda sizlerle yine buradan paylaşacağız. 

SÜPER TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Süper TV
Alış Frekansı:11.509
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Müzik ve eğlence merkezli yayınları ile bir süredir Türksat uydusundan yayınlarını sürdüren Süper TV’yi kanal frekansı bilgilerini kullanarak sizler de izleyebilirsiniz. Süper TV uydu frekansı  değerlerine üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda ulaşabilirsiniz. 

Kanalın yayınlarını izleyebilmeniz için tabloda bulunan frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bütün bu işlemleri eksiksiz yapmanız halinde Süper TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

SÜPER TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Süper TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın Türksat frekans bilgileri ile ilgili sorularınızı da bizlere ulaştırabilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Süper TV Türksat 4A frekans değerlerine ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: