25 Temmuz 2017 Salı

Sturm Graz – Fenerbahçe Maçını Uydudan Veren Yabancı Kanallar Hangileri?

Avrupa Ligi’deki temsilcimiz Fenerbahçe 3. Eleme turu mücadelesinin ilk maçında 27 Temmuz 2017’de saat 20:00’de Sturm Graz ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı Türkiye’deki Fenerbahçeliler kadar yurt dışında yaşayan Fenerbahçeliler de merakla bekliyor. Bu nedenle Sturm Graz – Fenerbahçe maçını veren yabancı kanallar listesini bir araya getirdik.

Sturm Graz – Fenerbahçe Maçını Uydudan Hangi Yabancı Kanallar Verecek?

Maçı Türkiye’den takip edecek olan ve Sturm Graz – Fenerbahçe maçı şifresiz olarak izleme isteyen takipçilerimize ise kötü bir haberimiz var. Sturm Graz – Fenerbahçe maçı Bein Sport tarafından şifreli olarak yayınlanacak. Avrupa’da yaşayan Fenerbahçeliler ise karşılaşmayı ülkelerinde veren bir kanal olması halinde bu mücadeleyi takip edebilecekler. Sturm Graz – Fenerbahçe maçı uydudan veren yabancı kanallar, aşağıda görmüş olduğunuz listede yer almaktadır. Görüleceği üzere karşılaşma Türkiye ve Avusturya dışında Balkanlarda’da canlı olarak yayınlanacak.  Sturm Graz – Fenerbahçe maçını Türksat 4A’dan izlemek isteyenler isteyenler ise Digitürk üyeliklerinin bulunması halinde bu maçı Türksat 4A’dan izleyebilecekler.

İranbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
IrakbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
CezayirbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
AvustralyaFoxtel Now, beIN SPORTS 2 Australia, beIN Sports Connect Australia
AvusturyaORF eins, DAZN
BahreynbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
Bosna HersekKlik SPORT, Arena Sport BIH, Arena Sport 3
ÇadbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
HırvatistanArena Sport 3, Klik SPORT
DjiboutibeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
MısırbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
AlmanyaORF eins, DAZN
ÜrdünbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
KuveytbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
LübnanbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
LibyabeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
MakedonyaKlik SPORT
MoritanyabeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
KaradağArena Sport 3, Klik SPORT
FasbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
Yeni ZelandabeIN SPORTS 2 New Zealand
UmmanbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
Palestinian TerritorybeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
KatarbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
Suudi ArabistanbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
SırbistanKlik SPORT, Arena Sport 3, Arena Sport 1 Serbia
SomalibeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
Güney SudanbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
SudanbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia
İsviçreORF eins, DAZN
SuriyebeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
TaylandbeIN Sports 3
TunusbeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
TürkiyebeIN Sports Turkey , Digiturk Play
Birleşik Arap EmirlikleribeIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Arabia 1 HD
YemenbeIN Sports Arabia 1 HD, beIN SPORTS CONNECT Arabia

Sarı Lacivertli ekip yeni sezonun ilk resmi mücadelesini yapacağı Sturm Graz maçı için hazır durumda. Takımın başına yeniden Aykut Kocaman’ı getiren Fenerbahçe, transferde de yıldız isimleri ardı ardına açıklayarak taraftarlarını adeta coşturdu. Son olarak dünya yıldızı Samuel Eto ile anlaştığı iddia edilen sarı lacivertli kulüpte bir diğer yıldız isim Robin Van Persie’nin ise takımda ayrılacağı konuşuluyor. Fenerbahçe’ye Avrupa’daki tarihinin en büyük başarısını yaşatan Aykut Kocaman hatırlanacağı gibi Fenerbahçe ile Avrupa Ligi’nde yarı final oynamıştı. Bu başarıyı yeniden görmek isteyen Fenerbahçeliler için Sturm Graz maçı büyük önem taşıyor. Karşılaşma Türkiye kadar Avrupa’da da ilgiyle beklenmekte. Türkler dışında Avusturya, Almanya ve özellikle Balkan coğrafyalarında milyonlarca kişi Sturm Graz – Fenerbahçe maçını uydudan canlı olarak veren kanallar üzerinden bu mücadeleyi canlı olarak izleyecek.

Fenerbahçe Graz Deplasmanında Sınav Verecek

Geçtiğimiz haftalarda Avrupa Ligi macerasına erken veda eden diğer temsilcimiz Galatasaray’ın aksine sürpriz istemeyen Fenerbahçe zorlu mücadele öncesinde bir hayli iddialı görünüyor. Özellikle hem futbolcu hem de teknik cepheden deplasmanda oynanacak ilk mücadele için oldukça iddialı açıklamalar geliyor. Sturm Graz – Fenerbahçe maçının Avrupa’da yaşayan soydaşlarımız için bir başka önemi daha bulunuyor. Bilindiği gibi Avusturya Türk nüfusunun en kalabalık olduğu ülkelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Fenerbahçe’nin Sturm Graz maçı vesilesiyle Avusturya’ya gelecek olması soydaşlarımızı şimdiden derin bir heyecanın içerisine sokmuş durumda. İlk başta da altını çizdiğimiz gibi Avusturya başta olmak üzere Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımız bulundukları ülkedeki uydu kanallarının maçı şifresiz olarak vermeleri halinde Sturm Graz – Fenerbahçe maçını canlı olarak izleyebilecekler.

Sturm Graz – Fenerbahçe Mücadelesi Şifresiz Olarak Yayınlanacak mı?

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon 3. sırada tamamladığı lig öncesi başta teknik direktörlük koltuğuna eski hocası Aykut Kocaman’ı getirerek yenilenme sürecine gireceğinin sinyallerini vermiş ve oyuncu kadrosunda da ciddi revizyonlara gitmişti. Birçok isimle yollarını ayıran sarı kanarya, giden isimlerden boşalan noktaları ise yıldız isimlerle taksviye etmişti takip edenlerin de göreceği üzere. Sezon öncesi hazırlık karşılaşmalarında fena bir tablo çizmeyen Fenerbahçe için ilk ciddi sınav ise Sturm Graz deplasmanı olacak. Siz de temsilcimiz Fenerbahçe’nin Sturm Graz ile yapacağı zorlu mücadeleyi Sturm Graz – Fenerbahçe maçını canlı veren kanallar listesinden bakarak bulunduğunuz ülkeden izleyebilirsiniz.

0 yorum: