5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Sony Channel TV Frekans Bilgileri

Sony Channel TV kanal frekans bilgilerini kullanarak Sony Channel yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Sony Channel frekans değerleri:

Önemli: Sony Channel'in frekans bilgileri Mayıs 2018'te değişmiştir. Güncel değerler aşağıdaki gibidir:

SONY CHANNEL UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Sony Channel
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Sony Channel, yakın zamanda başladığı yayınlarda Dünya çapında ün kazanmış TV ve sinema filmi örneklerini Türk izleyicileri ile buluşturmaya başladı. Dünya'nın en önemli kuruluşlarından birisi olan Sony'in Türkiye televizyonculuğuna yönelik böyle bir yatırımda bulunması ise özellikle Türk TV izleyicisini bir hayli heyecanlandı diyebiliriz. Sony Channel şu an için Türksat 4A üzerinden yayınlarını şifresiz olarak sürdürmektedir. 

Sony Channel kanal frekans bilgilerini kullanarak kanalın yayınlarını hemen izleyebilirsiniz. Ancak televizyon takipçilerinin beklentisinin Sony Channel'dan çok daha fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İlerleyen dönemde Sony Channel'ın nasıl bir yayın politikası izleyeceği ise merakla bekleniyor. 

Sony Channel frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tabloda bulunan bu frekans verilerini kullanarak Sony Channel yayınlarını Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz.

SONY CHANNEL TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA 

Sony Channel frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden Sony Channel ile ilgili TV frekansı kaynaklı sorunlarınızı ise yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Sony Channel Türksat 4A uydu frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: