5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Son Hedef TV Frekans Bilgileri

Son dönemin ilgi gören kanalı Son Hedef  TV'yi uydu frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Son Hedef TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: 20.07.2017 tarihinde RTÜK Son Hedef TV'nin Lisansını İptal Etmiştir. Be nedenle Son Hedef TV'nin yayınları kesilmiştir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olması halinde yine bu sayfa üzerinden bilgilendirme yapacağız. 

ÖNEMLİ - 2 : Son Hedef TV'nin yayın yaptığı frekansta an itibari ile Nurs TV yayına başladı. 

SON HEDEF TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Son Hedef TV
Alış Frekansı:12.079
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:6.400
FEC Rate:5/6
Son Hedef TV Dünya çapında gişe rekorları kırmış sinema filmlerine ve hepsi birbirinden özel Yeşilçam eserlerine yer verdiği yayınları ile son dönemin en fazla dikkat çeken TV kanallarından birisi olmayı başardı. Türksat 4A üzerinden gerçekleştirdiği yayınları ile büyük bir ilgi gören Son Hedef TV aynı zamanda son dönemde gezi programlarına da yayınlarında yer vermektedir.

Son Hedef TV kanal frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Son Hedef TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izlemeniz için tablodaki frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

SON HEDEF TV TÜRKSAT 4A’DA YAYINDA

Son Hedef TV Türksat 4A uydu frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden Son Hedef TV yayınlarını izlemeye çalışırken karşılaştığınız TV frekansları kaynaklı sorunları ise bize yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Son Hedef TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. SON HEDEF TV yukarıda vermiş olduğunuz Frekans üzerinden izlenememektedir..? kapatıldı mı yoksa yayından mı kaldırıldı...?

    YanıtlaSil