11 Temmuz 2017 Salı

Türksat 4A Sim TV Frekans Bilgileri

Kıbrıs merkezli Sim TV’ye ait uydu frekansı bilgilerini kullanarak Sim TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden takip edebilirsiniz. İşte Sim TV frekans bilgileri:
Önemli: Kıbrıs TV kanallarının TV frekansı değerleri  10 Temmuz 2017 tarihinde değişmiştir. Kıbrıs merkezli TV kanallarının ve Sim TV’nin güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir:

SİM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Sim TV
Alış Frekansı:12.610
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:20.830
FEC Rate:3/4

Sim TV bir süre devam ettirdiği Türksat uydusundaki yayınlarına hatırlanacağını gibi ara vermişti. Ancak kanal 10 Temmuz’dan itibaren yeniden Türksat 4A uydusundan yayınlara başlayarak yavru vatan KKTC’nin sesini başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’ya ulaştırmaya devam ediyor.
Yukarıda görmüş olduğunuz tabloda Sim TV kanal frekansı bilgileri bulunmaktadır. Tablodaki bu değerleri kullanarak Sim TV yayınlarını izleyebilirsiniz. Kanalın yayınlarını izleyebilmeniz için Sim TV Türksat 4A frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gereklidir.

SİM TV YENİDEN TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Kıbrıs’tan (KKTC) yayınlarını sürdüren Sim TV’ye ait frekans bilgilerini paylaştığımız bu içerik üzerinden Sim TV ile ilgili uydu frekansı konusundaki sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Sim TV frekansı ile ilgili en güncel verilere ulaşabilirsiniz.

0 yorum: