5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Sıhhat TV Frekans Bilgileri

Sağlık temalı Sıhhat TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Sıhhat TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Sıhhat TV frekans değerleri:

SIHHAT TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Sıhhat TV
Alış Frekansı:11.833
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:6.250
FEC Rate:3/4
Ülkemizde Türksat 4A uydusunun TV kanallarına sağlamış olduğu imkanlar doğrultusunda özellikle tematik türde yayınlar gerçekleştiren TV kanallarının sayısı artış göstermeye devam ediyor. Bu kanallardan bir diğeri olan Sıhhat TV özellikle alternatif tıp olarak tanımlanan doğa kaynaklı, şifalı bitkiler vb. konulardaki yayınlarını Türksat 4A üzerinden gerçekleştiriyor.

Sıhhat TV kanal frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Kanalın tablodaki uydu frekansları değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Sıhhat TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

SIHHAT TV TÜRKSAT 4A’DA

Sıhhat TV’ye ait Türksat 4A’daki frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın frekans parametreleri ile alakalı sorularınızı da bize yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Sıhhat TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: