5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Semerkand TV HD Frekans Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde Semerkand TV’nin Türksat 4A üzerinden uydu frekansı bilgilerini kullanarak Semerkand TV yayınlarını HD görüntü eşliğinde izleyebilirsiniz. İşte Semerkand TV frekans değerleri:

SEMERKAND TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Semerkand TV
Alış Frekansı:11.558
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Semerkand TV dini ağırlıklı olarak gerçekleştirdiği yayınlarında dini konularda merak edilenleri, sohbet, söyleşi ve özel programlar eşliğinde izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanal aynı zamanda çocuklara yönelik programları ile de ciddi beğeni toplamaktadır. Semerkand TV yayınlarını kanal frekansları bilgilerini kullanarak izleyebilirsiniz.
Semerkand TV’yi Türkiye’de önemli hale getiren bir diğer unsursa, kanalın Türkiye’de HD yayına geçen ilk kanallardan birisi olması ile ilgilidir. Semerkand TV HD yayına geçtiği dönemde ülkemizdeki birçok ulusal kanal henüz bu sistemin alt yapısının hazırlığına dahi başlamamıştı. Yukarıdaki tabloda Semerkand TV frekans bilgileri yer almaktadır. 

Eğer uydu alıcınız ve televizyonunuz HD teknolojisine sahipse kanalı HD kalitede izleyebilir, eğer bu özellikler TV ve uydu cihaznınızda bulunmuyorsa SD kalitesinde seyredebilirsiniz. Semerkand TV kanal frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişine gerçekleştirerek kanalın yayınlarına ulaşabilirsiniz.

SEMERKAND TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA HD KALİTESİ İLE YAYINDA

Semerkand TV Türksat 4A frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimizden ayrıca Semerkand TV HD kanalı ile ilgili frekans kaynaklı sormak istediğiniz soruları da bizlere yorum yaparak sorabilirsiniz. Ayrıca bu içeriğimiz düzenli periyotlarda takip ederek Semerkand TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: