5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Sat 7 Türk Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Sat 7 Türk TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak Sat 7 Türk TV yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Sat 7 Türk frekans değerleri:

SAT 7 TÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Sat 7 Türk
Alış Frekansı:11.824
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:8.000
FEC Rate:3/4
Türkiye’nin Hristiyanlara yönelik yayın yapan ilk TV kanalı olma özelliğini taşıyan Sat 7 Türk TV, Hristiyanlıkla ilgili bilgilere ve merak edilenlere yayınlarında yer vermektedir. Sat 7 Türk TV yayınlarında Türkiye’deki Hristiyanlık inancına yönelik bilgilere, belgesellere ve tarihi konulara ulaşabilirsiniz.

Sat 7 Türk TV kanal frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Kanalın yayınlarını izleyebilmek için tablodaki uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin ardından Sat 7 Türk TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.

SAT 7 TÜRK TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA

Sat 7 Türk Türksat 4A frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimizden bizlere kanalı uydu üzerinden izleme ile alakalı soru ve görüşlerinizi de iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Sat 7 Türk TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: