5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Russia 24 TV Frekans Bilgileri

Rusya merkezli Russia 24 TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerini kullanarak Russia 24 yayınlarını Türksat uydusundan takip edebilirsiniz.
Önemli: Russia 24'ün uydu frekansı değerleri 15 Ağustos 2017 tarihinde değişmiştir. Kanalın güncel TV frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir. 

RUSSİA 24 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Russia 24
Alış Frekansı:12.531
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:15.000
FEC Rate:5/6
Rusya’nın devlet televizyonu olarak 2006 yılında yayın hayatına başlayan Russia 24 televizyonu günümüzde Rusya dışında Orta Asya ve Avrupa’ya da yayınlarını ulaştırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Türksat uydusu üzerinden de yayınlara başlayan Russia 24 TV, Rusça olarak gerçekleştirdiği yayınlarında Rusya merkezli önemli haber değeri taşıyan gelişmelere yer vermektedir.

Russia 24’e ait frekans bilgileri yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Kanalın tabloda yer alan uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümününe girişini gerçekleştirerek Russia 24 yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

RUSSİA 24 YAYINLARI TÜRKSAT’TA

Russia 24 frekans bilgilerini siz takipçilerimizle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Russia 24 tv ile ilgili frekans kaynaklı sorunlarınızı da bizlere yorum yapma alanını kullanarak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Russia 24 uydu frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bir türlü ayarlanmıyo türksat rusyadayım nasıl ayar yapıcaz

    YanıtlaSil