5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Rumeli TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Rumeli TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak kanalı Türkiye’den ve Balkan coğrafyasından izleyebilirsiniz. İşte Rumeli TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Rumeli TV 2 Kasım 2017 tarihi itibari ile yayınlarını sonlandırmıştır. 

RUMELİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Rumeli TV
Alış Frekansı:11.855
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Rumeli TV özellikle Balkan coğrafyasına yönelik yaptığı yayınları ile bölgede çok ciddi bir izlenme payına sahip konumdadır. Kanal aynı zamanda Balkan göçmenlerinin yoğun olarak yaşadığı Trakya ve Ege Bölgesi’nden de ciddi takipçilere sahiptir. Kanal, Rumeli coğrafyasının değerlerini yaşatmak ve memleket hasreti yaşayan yüzbinlerce yurttaşımızın bu hasretlerini biraz olsun dindirmek adına gerçekleştirdiği yayınları ile önemli bir görev üstlenmiş konumdadır.
Rumeli TV kanal frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki Rumeli TV’ye ait frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Rumeli TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.

RUMELİ TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Rumeli TV frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın Türksat 4A’da frekans değerleri ile ilgili sorularınızı da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Rumeli TV uydu frekans verilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: