5 Temmuz 2017 Çarşamba

Türksat 4A Rudaw TV Frekans Bilgileri

Irak merkezli Rudaw TV’nin Türksat uydusu üzerindeki uydu frekansı bilgilerini kullanarak Rudaw TV yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte Rudaw TV frekans değerleri:

Son Dakika: Rudaw TV Türksat 4A Uydusundan Çıkarıldı! Son Günlerde Türkiye ve İKYB arasında artan referandum gerilmi sonrasında olağanüstü toplanan RTÜK Mesut Barzani’ye yakınlığı ile bilinen Rudaw TV’nin Türksat 4A uydusundan çıkarılmasına karar verdi. 

RUDAW TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: RUDAW TV
Alış Frekansı:12.729
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Rudaw TV Irak Bölgesel Yönetimi’ne ait bir TV kanalıdır. Kanal, ilk olarak Kürtçe olarak yayın hayatına başlamış olsa da, günümüzde İngilizce, Arapça ve Türkçe olarak da yayınlarına yer vermektedir. Rudaw TV Erbil merkezli gerçekleştirdiği yayınlarında Kürt dünyası ile ilgili en son gelişmelere ve haberlere yer vermektedir.
Rudaw TV kanal frekansı bilgileri üst kısımda sizlerle paykalmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu TV frekansı değerlerini kullanarak Rudaw TV yayınlarını Türksat uydusu üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Kanalın yayınlarına ulaşmak için tablodaki uydu frekansı bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

RUDAW TV TÜRKSAT UYDUSUNDA

Rudaw TV’ye ait frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda yorum yapma bölümünü kullanarak Rudaw TV ile alakalı frekans kaynaklı sorularınızı bize iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Rudaw TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Türksat 4A uydusunda bilgileri giriyorum hiç bir kanal bile gelmiyor ve hata diyor

    YanıtlaSil