25 Temmuz 2017 Salı

Astra 1 ORF Eins Frekans Bilgileri

Avusturya’nın ilk TV kuruluşu olma özelliği taşıyan ORF Eins’in Astra 1 uydusundaki kanal frekansı bilgilerini kullanarak ORF Eins TV yayınlarını izleyebilirsiniz.  İşte ORF Eins frekans değerleri:

ORF EİNS UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ORF Eins
Uydu Adı: Astra 1
Alış Frekansı:12.692
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:22.000
FEC Rate:5/6
ORF Eins Avusturya’nın ilk TV kanalı olma özelliğine sahip olduğu gibi, Avusturya’ya ait devlet kanallardan da birisi konumundadır. Kanal tüm kuşaklara hitap eden yayınlara yer verdiği gibi önemli spor karşılaşmalarını da yayınlamaktadır. Özellikle futbol alanında Sturm Graz, Rapid Wien ve diğer önemli spor kulüplerinin Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları ORF Eins kanalında yayınlanmaktadır. ORF Eins TV frekans değerlerini kullanarak kanalın yayınlarını takip edebilirsiniz. ORF Eins yayınları ayrıca Almanya’dan da izlenebilmektedir.

ORF Eins uydu frekansı bilgileri sizlerle üst kısımda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu TV frekans değerlerini kullanarak ORF Eins yayınlarını Astra 1 uydusundan izleyebilirsiniz.

ORF EİNS TV ASTRA 1 UYDUSUNDA YAYINDA

ORF Eins frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz üzerinden Avusturya merkezli ORF Einz TV ile ilgili diğer frekans kaynaklı sorularınızı da bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek ORF Eins Astra 1 uydusu frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: