24 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A Metro TV Frekans Bilgileri

Adana merkezli Metro TV’yi kanal frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Metro TV frekans bilgileri:

METRO TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Metro TV
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Metro TV uzun süredir beklenen adımı atarak Türksat 4A’dan yayınlarına başladı. Adana’nın oldukça köklü ve bilinen TV kanallarından birisi olan Metro TV, Adana ve çevre illerine yaptığı karasal yayın dışında artık uydu aracılığıyla da yayınlarını gerçekleştirerek, sesini sadece Adana’ya değil, artık başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya’ya ulaştırıyor. Adana Metro TV yayınlarında haberlerden, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile yaptıkları söyleşilere, yöresel sanatçıların performanslarından daha birçok farklı konudaki geniş yayıncılık yelpazesi ile hedef kitlesine sesleniyor. Siz de Metro TV yayınlarını takip etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Metro TV uydu frekansı bilgilerini kullanmak.
Metro TV Türksat 4A frekansı değerleri sizlerle üst kısımda paylaştığımız tabloda yer almaktadır. Tablodaki uydu frekansı parametrelerini kullanmanız ve bu değerleri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

ADANA MERKEZLİ METRO TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Adana Metro TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca TV frekansları ile ilgili sormak istediğiniz soruları da bizlere yorum yaparak iletebilir ve ayrıca sitemizi düzenli periyotlarda takip ederek Metro TV Türksat frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: