28 Temmuz 2017 Cuma

Türksat 4A Kocaeli TV Frekans Bilgileri

Kocaeli merkezli yayın yapan Kocaeli TV’nin kanal frekansı bilgilerini kullanarak Kocaeli TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İşte Kocaeli TV frekans değerleri

KOCAELİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Kocaeli TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Kocaeli gerek İstanbul’a yakın bir konumda olmasıyla, gerekse de Marmara, Karadeniz ve İç Anadolu bölgeleri arasında bir köprü işlevi görmesiyle oldukça gelişmiş ve gelişmekte olan bir şehir olarak ön plana çıkmaktadır. Kocaeli TV, İzmit geneline yönelik gerçekleştirdiği yayınlarda özellikle haber ve siyaset konularında gerçekleştirdiği programlarla dikkat çekmektedir. Eğer siz de Kocaeli gündemi hakkında haberdar olmak istiyorsanız Kocaeli TV uydu frekans bilgilerini kullanarak Türksat 4A’dan kanalın yayınlarını izleyebilirsiniz.

Kocaeli TV Türksat frekansı bilgileri sizlerle üst kısımda paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki uydu frekans bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Kocaeli TV’nin yayınlarına Türksat 4A uydusundan ulaşabilirsiniz.

KOCAELİ TV TÜRKSAT UYDUSUNDA YAYINDA

Kocaeli TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalın frekans verileri ile alakalı sorularınızı bizlere yorum yaparak iletebilir, sitemizi düzenli olarak takip ederek Kocaeli TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: