31 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A GS TV Frekans Bilgileri

Galatasaray’ın TV kanalı GS TV’nin yayınlarına uydu frekansı bilgilerini kullanarak Türksat 4A’dan ulaşabilirsiniz. İşte GS TV frekans değerleri:

GS TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: GS TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.676
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:24.444
FEC Rate:3/4
GS TV ülkemizin Fenerbahçe’den sonra bir spor kulübüne ait olan ikinci TV kanalıdır. GS TV uzun yıllar önce başladığı yayınlarında Galatasaray ile alakalı her konuda yayınlar yapmakta ve programlar hazırlamaktadır. Siz de sarı kırmızılı renklere gönül verdiyeseniz ve sevdalısı olduğunuz takımın TV kanalını izlemek istiyorsanız GS TV kanal frekansı bilgilerini kullanın ve GS TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyin. Ancak hatırlatmakta fayda var. GS TV şifresiz olarak Türksat 4A’da henüz yayın yapmıyor. GS TV yayınlarını Türksat 4A’dan izleyebilmeniz için Digitürk üyeliğinizin bulunması gerekmekte. Türkiye’nin yakın spor tarihine yurt içi ve yurt dışında kazandığı başarılar ile damga vuran Galatasaray hakkında haber, canlı yayın, söyleşi, nostalji gibi konulardaki yayınları takip etmek isitorsanız siz de GS TV Türksat 4A frekans değerlerini kullanabilirsiniz.

GS TV frekansı bilgileri sizlerle üst kısımda paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Belirtiğimiz gibi Digitürk üyeliğinizin bulunması halinde GS TV yayınlarını Türksat’tan izleyebilirsiniz ancak Digitürk üyeliğiniz bulunmuyorsa, tablodaki uydu frekansları değerlerini uydu alıcınıza girseniz bile kanala ulaşabilir, ancak yayınlarını izleyemezsiniz.

GALATASARAY’IN KANALI GS TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

GS TV uydu frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda Galatasaray’ın kanalı GS TV ile alakalı frekans kaynaklı sorunlarınızı da bizlere yorum yaparak iletebilir ve yayınımızı düzenli olarak takip ederek, Türksat 4A GS TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum:

  1. Abi simdi benim digiturk uyeligim yok izlemezmiyim?Bide eğer izleyemeyeceksem ne zaman turksat üzerinden digiturk uyeligi gerekmeden izleyebileceğim

    YanıtlaSil