31 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A Çiftçi TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’da yayın yapan Çiftçi TV’ye ait uydu frekans bilgilerini kullanarak, Çiftçi TV yayınlarını uydu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Çiftçi TV frekans değerleri:

ÇİFTÇİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Çiftçi TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.559
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Ülkemizdeki tarım ve çiftçilikle uğraşanlara yönelik TV yayıncılığı her geçen artmaya devam ediyor. Bu kanallardan bir diğeri olna Çiftçi TV de, takipçilerine sunduğu yayınlarda tarım ve çiftçilikle ilgili tüm merak edilenleri, uzmanlar eşliğinde gerçekleştirdiği yayınlarla sunarak, hem çiftçileri için önemli bir bilgi kaynağı misyonunu üstleniyor, hem de verimli bir tarımcılık ve haycancılık adına oldukça yararlı programlar hazırlıyor. Siz de çiftçilikle uğraşıyor veya bu konuda meraklıysanız şimdi Çiftçi TV kanal frekansı bilgilerini kullanın ve Çiftçi TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden takip etmeye başlayın.

Çiftçi TV Türksat frekansı değerleri sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Kanalın yayınlarını sorunsuzca izlemeniz için tek yapmanız gereken Çiftçi TV frekans bilgilerini eksiksiz bir biçimde uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmektir.

ÇİFTÇİ TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA YAYINDA

Çiftçi TV uydu frekansı bilgilerini sizlerle paylaşmış olduğumuz bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalın TV frekansı ile ilgili merak ettiğiniz soruları bize sorabilir ve yayınımızı düzenli olarak takip ederek Çiftçi TV’nin frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: