31 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A Çay TV Frekans Bilgileri

Karadeniz merkezli Çay TV’ye ait uydu frekansı bilgilerini kullanarak, Çay TV yayınlarını Türksat 4A’dan takip edebilirsiniz. İşte Çay TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Çay TV'nin uydu frekansı bilgileri Nisan 2018'de değişmiştir. Çay TV yeni frekans değerleri ile HD olarak yayınlarına devam etmektedir. Kanalın günce uydu frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir. 

ÇAY TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Çay TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Çay TV 90’lı yılların başında kurulmuş ve Karadeniz Bölgesi’nin geneline yayın yapmakta olan bölgesel bir TV kanalıdır. Çay TV uzun yıllar boyunca karasal olarak sürdürdüğünü yayınlarını 10 yıldan fazladır ise uydu üzerinden de gerçekleştirmektedir. Çay TV’nin Rize ve Trabzon dışında İstanbul ve Azerbaycan’da da temsilcilikleri bulunmaktadır. Karadeniz ile ilgili haber, belgesel ve diğer programları izlemek istiyorsanız siz de Çay TV kanal frekans bilgilerini kullanabilir ve Çay TV yayınlarını Türksat 4A uydusunda izleyebilirsiniz.

Çay TV Türksat 4A frekans verileri sizlerle yukarıdaki kısımda görmüş olduğunuz tabloda paylaşılmış durumdadır. Çay TV yayınlarını izleyebilmeniz için tablodaki frekans bilgileri uydu alıcınıza girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemleri doğru ve eksiksiz bir biçimde yapmanız halinde Çay TV’yi Türksat’tan sorunsuzca izleyebilirsiniz.

KARADENİZ’İN SESİ ÇAY TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Çay TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik vasıtasıyla ayrıca Çay TV ile ilgili diğer frekans kaynaklı sorularınızı da bizlere ulaştırabilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak takip ederek Çay TV Türksat 4A uydu frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: