31 Temmuz 2017 Pazartesi

Türksat 4A BJK TV Frekans Bilgileri

Beşiktaş’ın TV kanalı olan BJK TV’nin Türksat 4A’daki frekans bilgilerini kullanarak BJK TV yayınlarını izleyebilirsiniz. İşte BJK TV frekans değerleri:

BJK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: BJK TV
Uydu Adı: Türksat 4A
Alış Frekansı:11.676
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:24.444
FEC Rate:3/4
Beşiktaş TV, yani BJK TV her ne kadar Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapsa da, bu yayınlar şifreli bir biçimde izleyicilere ulaşmaktadır. BJK TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan şifresiz olarak izleyebilmeniz için Digitürk paketine sahip olmanız gerekmektedir. Paylaştığımız BJK TV kanal frekansı bilgileri BJK TV’yi Türksat 4A’da bulabilir, ancak şifreli olması nedeniyle izleyemezsiniz. Ancak Digitürk üyeliğiniz bulunuyorsa bu durumda BJK TV’yi Türksat 4A’dan izleyebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük klüplerinden birisi olarak gösterilen ve son iki yılın da şampiyonu olan Beşiktaş’ın uzun yıllardır yayın yapan kanalı BJK TV ile Beşiktaş ile alakalı en sıcak haberlere, maç öncesi ve sonrası yorumlara, canlı bağlantılara ve Beşiktaş ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeye ulaşabilirsiniz.  Kanalın yayınını izlemeniz için tek yapmanız gereken ise BJK TV frekansı değerlerini kullanmak.

BJK TV uydu frekansı bilgileri sizlerle yukarıda paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki frekans verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek BJK TV yayınlarına Türksat 4A’dan ulaşabilirsiniz.

BEŞİKTAŞ’IN KANALI BJK TV TÜRKSAT 4A’DA

BJK TV Türksat 4A uydu frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden ayrıca BJK TV’nin frekans değerleri ile alakalı sormak istediğiniz sorularınızı da bizlere yorum yapma alanını kullanarak iletebilir ve ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek BJK TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Bjk tv neden sifresiz yayın yapmıyor acaba bjk tv şifresiz seyretmek istiyoruz başkanım bir el atın şu meseleye

    YanıtlaSil
  2. bir de halkın takımı diyoruz. bu nasıl halkın takımı daha ücretsiz olarak tv yayınını bile izleyemiyoruz?

    YanıtlaSil