28 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Vizyon 58 TV Frekans Bilgileri

Sivas merkezli Vizyon 58 TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak Sivas’ın en çok izlenen TV kanallarından Vizyon 58 TV’yi Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

Önemli: Vizyon 58 TV kanal frekans değerleri Temmuz 2017’de değişmiştir. Kanalın güncel TV frekansı bilgileri aşağıdaki tablodaki gibidir.

VİZYON 58 TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Vizyon 58 TV
Alış Frekansı:11.824
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:08000
FEC Rate:3/4
Sivas ili, özellikle son yıllarda İstanbul ve yurt dışına verdiği yoğun göçler nedeniyle nüfusunda önemli kayıplar yaşasa da, şehir son yıllarda yaptığı atılımlarla yeniden eski günlerine dönem çabası gösteriyor. Özellikle Sivas dışında yaşayan Sivaslılar için oldukça popüler bir TV kanalı olan Vizyon 58 TV ise, memleket hasreti yaşayanlar için büyük bir misyon üstlenerek, Sivas merkezli haber, kültür – sanat ve müzik gibi birçok alanda yayınlar gerçekleştiriyor.

Vizyon 58 TV frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tablodaki gibidir. Vizyon 58 TV daha iyi bir görüntü kalitesi ile yayınları sürdürmek için yakın zamanda uydu frekans değerlerinde bir güncellemeye gitti. Kanalın en günce frekans bilgileri yukarıdaki tablodaki gibidir. Vizyon 58 TV yayınlarını Türksat 4A’dan izlemek için tablodaki bu frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

VİZYON 58 TV TÜRKSAT 4A’DA


Vizyon 58 TV kanal frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalın Türksat 4A frekans değerleri ile alakalı diğer soru ve görüşlerinizi de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Vizyon 58 TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: