19 Haziran 2017 Pazartesi

Türksat 4A Tivibuspor (Şifresiz) Frekans Bilgileri

Tivibuspor’un Türksat 4A’daki şifresiz yayın yapan kanalının uydu frekans bilgileri ile sporla ilgili en güncel  gelişmelere anında ulaşın. İşte Tivibuspor frekans bilgileri:

TİVİBUSPOR UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Tivibuspor
Alış Frekansı:11.853
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:25.000
FEC Rate:3/4

Uyduda Yayın Yapan Diğer Spor Kanalları Frekansları için Tıklayın

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi en fazla izlenen futbol organizasyonlarını yayın haklarını elinde bulunduran Tivibuspor, geçtiğimiz günlerde spor severlere çok güzel bir haber vererek Tivibuspor kanalının Türksat 4A üzerinden şifresiz olarak yayın yapacağını duyurdu. Başta futbol olmak üzere en popüler spor branşlarına yayınlarında yer veren Tivispor, her ne kadar Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının canlı yayında diğer kanalları üzerinden şifreli olarak yayınlayacak olsa da, maç özetleri, usta isimlerin yorumları ve maç öncesi söyleşi gibi yapımların yanı sıra kesintisiz spor haberi vereceği bu kanalla büyük bir ilgi görmeyi şimdiden başarmış vaziyette. Siz de Tivibuspor kanal frekansı bilgileri ile kanalın yayınlarını Türksat 4A’dan şifresiz olarak takip etmek istiyorsanız hemen üst kısımda paylaşmış olduğumuz TV frekansı tablosundaki bilgileri kullanın ve Tivibuspor yayınlarını izleyin.
Bu yıl Beşiktaş’ın doğrudan katılacağı Şampiyonlar Ligi’nde, bilineceği gibi Başakşehir ise ön eleme turundan geçerek gruplara kalmaya çalışacak. Temsilcilerimiz Galatasaray, Fenerbahçe ve Konyaspor ise ülkemizi Avrupa Ligi’inde temsil edecek.  Takımlarımızın Avrupa’da başarı elde etmek için ter dökecekleri bu maçların özet görüntülerini, maç öncesi ve sonrası canlı bağlantılarını Tivibuspor üzerinden izleyebileceksiniz. Kanalı seyretmek için Tivibuspor uydu frekans değerlerini hemen kullanın.

TİVİBUSPOR ŞİFRESİZ OLARAK TÜRKSAT 4A'DA

Tivibuspor yayınlarını Türksat 4A’dan şifresiz olarak izlemenizi sağlayacak kanal frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimizden, Tivibuspor’u uydudan izlemek isterken karşılaştığınız frekans kaynakları sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Tivibuspor frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: