29 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A RTV 23 (Kanal 23) TV Frekans Bilgileri

Elazığ merkezli RTV 23 diğer bilinen adıyla Kanal 23’ün uydu frekans değerlerini kullanarak Elazığ’ın en popüler TV kanallarından RTV 23’ü izleyebilirsiniz. İşte RTV 23 frekans değerleri: 

RTV 23 UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: RTV 23
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey(V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Elazığ şehrimiz kendine has kültürü ve son yıllardaki ekonomik atılımları ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin dikkat çeken şehirlerinden birisi olmayı başarmıştır. Elazığ tüm bu yönleri dışında ayrıca şehir dışına çok ciddi sayılarda göç vermiş bir ilimizdir. Bu nedenle Elazığ merkezli TV kanallarının Türksat 4A uydusunda yaptıkları yayınlar büyük bir beğeni ve ilgi ile takip ediliyor. 

RTV 23, bir diğer adıyla Kanal 23 Türksat  4A frekansı bilgileri üst kısımda yer alan tabloda sizlerle paylaşılmış durumdadır. Kanalın bu tablodaki frekans değerlerini kullanarak yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz. 

RTV 23 (KANAL 23) TÜRKSAT 4A'DA

RTV 23 frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Elazığ merkezli Kanal 23 hakkında uydu frekansları hakkında sorularınızı yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek RTV 23 kanal frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: