29 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A RTR Planeta TV Frekans Bilgileri

Rusya merkezli RTR Planeta TV’nin Türksat 4A üzerindeki uydu frekansı bilgilerini kullanarak RTR Planeta TV yayınlarını izleyebilirsiniz.
Önemli: RTR Planeta’nın uydu frekansı değerleri 15 Ağustos 2017 tarihinde değişmiştir. Kanalın güncel TV frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir. 

RTR PLANETA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: RTR Planeta TV
Alış Frekansı:12.531
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:15.000
FEC Rate:5/6
RTR Planeta TV, Rusya’nın resmi devlet televizyonu kanalıdır. Rusya’nın Dünya’nın birçok bölgesinde yaptığı gibi Türksat 4A üzerinde de yayınlar gerçekleştirmektedir. RTR Planet TV başta Rusya ile ilgili haberler ve gelişmeler olmak üzere birçok konuda yayınlara yer vermektedir.
RTR Planeta TV frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu bilgileri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek RTR Planeta TV yayınlarını seyredebilirsiniz.

RUSYA’NIN SES RTR PLANETA TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

RTR Planeta TV’nin kanal frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalın frekans bilgileri ile ilgili sorularınızı da bize yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek RTR Planeta TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: