29 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Rehber TV Frekans Bilgileri

Rehber TV'yi sitemizde paylaştığımız kanal frekansı değerlerini kullanarak Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. İşte Rehber TV frekans değerleri:

REHBER TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Rehber TV
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Rehber TV Türksat 4A’dan gerçekleştirdiği yayınlarda özellikle dini konularda bilgi sahibi olmak isteyen TV seyircileri için önemli bir önem taşıyor. Gün içindeki yayınlarında dini sohbetler, dini konularda merak edilenler, önemli şahsiyetlerle yapılan söyleşiler gibi konulara yer veren Rehber TV’yi kanal frekansı değerlerini kullanarak sizler de izleyebilirsiniz. 

Rehber TV’nin uydu frekansı değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu parametreleri uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Rehber TV yayınlarına Türksat 4A üzerinden ulaşabilirsiniz. 

REHBER TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Rehber TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz vasıtasıyla, kanalı uydudan izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere yorum yapma alanından yazarak iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Rehber TV Türksat 4A kanal frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: