29 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Quran Hidayah TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A’dan yayın yapan Quran Hidayah TV’yi uydu frekans bilgilerini kullanarak Türkçe olarak takip edebilirsiniz. İşte Quran Hidayah TV frekans değerleri

Quran Hidayah TV Uydu Frekansı Değerleri

Kanal Adı: Quran Hidayah TV
Alış Frekansı:12.515
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:11.666
FEC Rate:2/3
Quran Hidayah TV yayınlarını izleyerek hem Kuran-ı Kerim’in Türkçe tercümesini öğrenebilir, hem de Kuran-ı Kerim tilaveti dinleyebilirsiniz. Quran Hidayah TV günümüzde sadece Türkçe yayın yapmakla kalmıyor, farklı uydular üzerinden, farklı dillerde yayınları ile Dünya Müslümanları için oldukça önemli bir hizmet gerçekleştiriyor.
Quran Hidayah TV frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki frekans bilgilerini kullanarak Quran Hidayah TV yayınlarını Türksat uydusu ile kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Quran Hidayah TV Türksat 4A Uydusunda

Quran Hidayah TV kanal frekansı bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz aracılığıyla kanalın TV frekansı ile ilgili sorularınızı ise yorum yapma alanından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Quran Hidayah TV Türksat 4A frekansı bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Harika huzur veriyor DEVAMLI yayın yaparsa çok memnun olurum

    YanıtlaSil
  2. Harika huzur veriyor DEVAMLI yayın yaparsa çok memnun olurum

    YanıtlaSil
  3. Ben kuranı kerim dinlemeyi bu kanal sayesinde öğrendim hep başka kanallarda dizi ve sinema filmi izlerdim. Şimdi sabaha kadar seyrediyorum quran hidayeh az

    YanıtlaSil