29 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Powertürk TV HD Frekans Bilgileri

Türksat 4A’dan Powertürk TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Powertürk TV’yi HD görüntü kaltesi ile izleyebilirsiniz. İşte Powertürk frekans değerleri:
ÖNEMLİ: Powertürk TV 15 Ekim 2017 itibariyle uydudaki SD yayınlarını sonlandırmıştır. Powertürk HD yayını ise devam etmektedir. Yani Powertürk TV’yi bundan böyle izleyebilmeniz için uydu alıcınızın ve TV’nizin HD yayın teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 

POWERTÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Powertürk TV
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Türkçe pop denildiğinde akıllara ilk gelen kuruluşların başında sizin de tahmin edeceğiniz gibi Powertürk geliyor. Yıllarca radyo yayıncılığında pop müziğin en çok dinlenen istasyonu olmayı başaran Powertürk, bu başarısını TV alanına da taşımayı hedefleyerek Powertürk TV’yi yayın hayatına başlattı. Powertürk TV yayınlarını kanal frekans değerlerini kullanarak Türksat 4A ile ister SD, isterseniz HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. Siz de en hit Türkçe pop şarkıları klipler eşliğinde dinlemek istiyor, müzik dünyası ile alakalı en son gelişmelere ve sevdiğiniz sanatçılarla yapılan son röportajlara ulaşmak istiyorsanız hemen Powertürk frekans parametrelerini kullanın ve kanalı izlemeye başlayın.
Powertürk TV frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tabloda yer alan TV frekans değerlerini kullanarak kanalın yayınlarını Türksat 4A’dan takip edebilirsiniz.

TÜRKÇE POP’UN ADRESİ POWERTÜRK TV TÜRKSAT 4A’DA

Türkiye’nin en fazla izlenen müzik kanallarından birisi olan Powertürk TV’nin kanal frekans bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalın frekans değerleri ile alakalı tüm sorularınızı da bize yine yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Powertürk TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. merhaba ben powerturk e baktim kanal v yaziyo powerturk hd ise şifreli napabilirim

    YanıtlaSil
  2. Powerturk Hd Frekansini Girdim Cikmadi Sizi Tüketici Haklarina Şikayet Edicem

    YanıtlaSil