28 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Power TV HD Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan Power TV'nin uydu frekans bilgileri ile Power TV yayınlarını HD olarak izleyebilir, en popüler yabancı müzikleri dinleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Power TV 15 Ekim 2017 itibariyle uydudaki SD yayınlarını sonlandırmıştır. Power HD yayını ise devam etmektedir. Yani Power TV’yi bundan böyle izleyebilmeniz için uydu alıcınızın ve TV’nizin HD yayın teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 

POWER TV HD UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Power TV
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Power TV özellikle yabancı müzik hayranlarının büyük bir ilgi ile izledikleri müzik kanalı olarak son dönemde ortaya çıktı. Kanalda en popüler isimlerin, en sevilen parçalarını HD klipler eşliğinde izleyebilir ve müzik piyasasından en son haberlere ulaşabilirsiniz.

Power TV frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tabloda yer alan kanal frekans değerlerini kullanarak Power TV yayınlarını HD görüntü kalitesi eşliğinde izleyebilirsiniz. 

POWER TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Power TV'nin Türksat 4A uydusunda frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Power TV ile ilgili frekans odaklı sorunları da bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Power TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: