28 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Planet Türk TV Frekans Bilgileri

Planet Türk TV’nin kanal frekansı bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A üzerinden izleyebilir, Yeşilçam’ın en güzel örneklerini Planet Türk ile izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Planet Türk'ün Türksat 4A uydusundaki frekans değerleri Mayıs 2018'te değişmiştir. Kanalın güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir: 

PLANET TÜRK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Planet Türk TV
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Planet Türk TV yayına başladığı ilk dönemde şifresiz ve ücretsiz olarak Türk sineması yayınları ile büyük bir ilgi görmüş ve o günden günümüze kadar ciddi bir izlenme oranı elde etmiştir. Her ne kadar Türksat 4A’dan son yıllarda türeyen bazı kanallar da Türk sineması temalı yayınlar yapsa da, Planet Türk birbirinden farklı onlarca filmi ve izleyiciyi reklama boğmayan yayınları ile önemli bir fark ortaya koyuyor. Planet TV frekans değerlerini kullanarak yılların eskitemediği Yeşilçam klasiklerini günün istediğiniz saatinden izleyebilirsiniz.

Planet Türk TV uydu frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu TV frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonuna girişini gerçekleştirerek Planet Türk TV yayınlarını kolayca izleyebilirsiniz.  

YEŞİLÇAM PLANET TÜRK TV İLE TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Planet Türk TV Türksat 4A frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içerik üzerinden alt kısımda gördüğünüz yorum yapma alanını kullanarak bizle kanalın frekans bilgileri ile ilgili sormak istediğiniz soruları yazabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Planet Türk TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum:

  1. slm kolaygelsin neden türksat 4A dan çıktınız ?????? bütün kanallar türksat 4A kanalındadırla üzüldüm ayrıldığınız için hem türksat 3A-4A olabilirmisiniz diyecektim........

    YanıtlaSil