28 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Planet Mutfak TV Frekans Bilgileri

Türksat’ta yayın yapan Planet Mutfak TV’nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak, en güzel yemeklerin tariflerine kolayca ulaşabilirsiniz. İşte Planet Mutfak TV frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Planet Mutfak'ın uydu frekansı bilgileri Mayıs 2018'te değişmiştir. Güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir: 

PLANET MUTFAK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Planet Mutfak TV
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Planet Mutfak TV yayına başladığı ilk dönemde yerli olarak yemek tarifleri ve yemekle alakalı diğer konularda yayın yapan ilk TV kanalı olarak karşımıza çıkmıştır. Özellikle kadın TV izleyicilerinden büyük bir ilgi gören Planet Mutfak TV, özellikle Türk kültürüne uygun yemek programları ile kadın izleyicilerin vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı kısa sürede. 

Siz de en lezzetli yemekleri uzmanların tarifleri eşliğinde yapmak istiyor ve mutfak, yemek konulu programları izlemek istiyorsanız hemen Planet Mutfak TV kanal frekans bilgilerini kullanın ve kanalı Türksat 4A üzerinden ücretsiz olarak izleyin.
Planet Mutfak TV frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki uydu frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Planet Mutfak TV yayınlarını seyredebilirsiniz.

PLANET MUTFAK TV İLE EN GÜZEL YEMEKLER TÜRKSAT 4A’DA

Planet Mutfak TV’ye ait Türksat 4A’daki frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Planet Mutfak TV’yi izleme konusunda karşılaştığınız kanal frekansları kaynaklı sorunları da bizlere yorum yaparak yazabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Planet Mutfak TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum: