28 Haziran 2017 Çarşamba

Türksat 4A Planet Çocuk TV Frekans Bilgileri

Planet Çocuk TV’nin uydu frekans bilgilerini kullanın, Türksat 4A üzerinden Planet Çocuk TV kanalı ile en eğlenceli çizgi filmlerin tadını çıkarın.

ÖNEMLİ: Planet Çocuk TV'nin frekans bilgileri Mayıs 2018'te değişmiştir. Kanalın güncel kanal frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir.

PLANET ÇOCUK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Planet Çocuk TV
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3

Planet Çocuk TV, geçtiğimiz yıllarda diğer kardeş kanalları ile birlikte çıktığı yayıncılık hayatında çocukların büyük bir ilgisi ile karşılamış ve Türksat 4A üzerinden yayın yaparak en çok izlenen çocuk kanallarından birisi haline gelmiştir. Hatta Planet Çocuk TV için ülkemizdeki çocuklara yönelik yayın yapan ilk TV kanallarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. 

En eğlenceli çizfi filmleri ve diğer programları izlemek istiyorsan hemen Planet Çocuk TV uydu frekans bilgilerini kullanabilirsiniz. Planet Çocuk TV frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki uydu frekans parametrelerini kullanarak kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

EN EĞLENCELİ ÇİZGİ FİLMLER PLANET ÇOCUK TV’DE

Planet Çocuk TV’nin Türksat 4A’daki kanal frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden TV frekansları ile alakalı sorularınızı da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip etmeniz halinde Planet Çocuk TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

3 yorum:

 1. Maşa ve koca ayıyı daha fazla yayinlar misiniz süresi de uzatilsa iyi olacak çok begenilen bi cizgi film ama kısa sürüyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen çoçukları en çok keyif aldığı film maşa ile koca ayı biraz çok sık ve uzun yayınlayın tüm herkesin agzı da bu Osmaniye de

   Sil
 2. PLANET ÇOCUK TV UYDU Türksat 4A Yok :D :(

  YanıtlaSil