27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Park TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan Park TV'nin uydu frekans bilgilerini kullanarak en hit sinema filmlerini izleyebilirsiniz. İşte Park TV frekans değerleri:

01.02.2018 Güncellemesi ÖNEMLİ: Park TV'nin Türksat 4A'daki frekans değerleri 1 Şubat 2018 tarihi itibariyle değişmiştir. Kanalın güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir: 

PARK TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Park TV
Alış Frekansı:12.034
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Park TV Türksat 4A'da sürdürdüğü yayınlarında Dünya sinemasının en sevilen isimlerinin, en çok izlenen filmlerini izleyicileri ile buluşturuyor. Aksiyon, macera vb. birçok farklı konudaki yabancı filmlere yer veren Park TV kısa süre önce yayın hayatına başlamasına rağmen kısa sürede önemli bir hayran kitlesi elde etmiş durumda.
Park TV frekans bilgileri yukarıda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Türksat 4A'dan Park TV yayınlarını izlemenizi sağlayacak bu kanal frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Park TV yayınlarını izleyebilirsiniz. 

PARK TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Park TV frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca Park TV ile alakalı TV frekansı kaynaklı sorunlarınızı da bizlere yorum yapma alanından yazarak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Park TV Türksat 4A uydu frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: