27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Pamukkale TV Frekans Bilgileri

Denizli merkezli Pamukkale TV'nin uydu frekans değerlerini kullanarak Pamukkale TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.

PAMUKKALE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Pamukkale TV
Alış Frekansı:12.380
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
Denizli şehrinin yerel TV kanalı Pamukkale TV, yayınlarını bir süredir Türksat 4A'dan da yayınlayarak Pamukkale TV'yi izlemek isteyenler için çok önemli bir hizmet vermeye başlamış durumda. Ege bölgesi'nin sanayisi ve nüfus büyüklüğü ile en önemli şehirlerinden birisi olan Denizli turizm açısından da oldukça ilgi gören bir ilimiz. Pamukkale TV de adını Denizli'nin turizm zenginliklerinden adını almış durumda. Pamukkale TV yayınlarını Türksat 4A uydusundan izleyerek Denizli ile ilgili en son haber temalı yayınlara ulaşabilirsiniz.
Pamukkale TV frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu bilgileri kullanarak Pamukkale TV'yi Türksat'tan takip edebilirsiniz.

PAMUKKALE TV TÜRKSAT 4A'DA

Pamukkale TV uydu frekans bilgilerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz üzerinden kanalı Türksat 4A'dan izleme konusunda karşılaştığınız sorunları da bize yorum alanından yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Pamukkale TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: