27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Osmaniye Ort TV Frekans Bilgileri

Osmaniye merkezli Osmaniye ORT TV frekans bilgilerini kullanarak ORT TV yayınlarını Osmaniye dışında Türksat 4A ile istediğiniz birçok yerden izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Osmaniye ORT TV'nin frekansı değerleri 11.10.2017 tarihinde değişti. Kanalın güncel uydu frekansı bilgileri aşağıdaki gibidir.

OSMANİYE ORT TV FREKANSI

Kanal Adı: Osmaniye ORT TV
Alış Frekansı:12.265
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Osmaniye ilimiz yakın zamanda il olmasına rağmen sanayisi ve kültürel zenginliği ile ülkemiz ve bölgenin en dikkat çeken illerinden birisi olmayı başarmıştır. Osmaniye şehrinin TV kanalı olan Osmaniye ORT TV de bu süreçte yayınlarını Türksat 4A uydusuna taşıyarak Osmaniye'nin sesini tüm dünyaya ulaştırmayı başarmıştır. Osmaniye ile ilgili haberlere ve şehrin kültürel zenginlikleri ile ilgili programlara ulaşmak istiyorsanız Osmaniye ORT TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

Osmaniye ORT TV uydu frekansı bilgileri üst kısımdaki tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu bilgileri kullanarak Osmaniye ORT TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

OSMANİYE ORT TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Osmaniye ORT TV Türksat 4A frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimizden Osmaniye ORT TV ile ilgili diğer frekans kaynaklı sorularınızı da bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Osmaniye ORT TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: