27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Ordu Altaş TV Frekans Bilgileri

Ordu merkezli Ordu Altaş TV'nin kanal frekansı bilgileri ile Ordu Altaş TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Ordu Altaş TV frekans değerleri:

ORDU ALTAŞ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Ordu Altaş TV
Alış Frekansı:12.345
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Ordu şehrimiz Karadeniz Bölgesi'nin kültürel ve ekonomik olarak oldukça zengin illerinden birisi olduğu kadar, yıllar içerisinde dışarıya da oldukça fazla göç veren illerimizden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ordu Altaş TV yayınlarını Türksat 4A'ya taşıyarak Ordu şehrinin sesini sadece Ordu ili sınırları içerisine değil, başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere Dünya'nın birçok bölümüne ulaştırmaktadır. Eğer siz de Ordulu iseniz, Ordu Altaş TV yayınlarını beğeni ile izleyeceğinizden eminiz.

Ordu Altaş TV frekans bilgileri üst kısımda yer alan tabloda sizlerle paylaşılmıştır. Tablodaki bu verileri kullanarak Ordu Altaş TV yayınlarını Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. 

ORDU ALTAŞ TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Ordu Altaş TV yayınlarını Türksat 4A'dan ulaşmanıza sağlayacak kanal frekansı değerlerini paylaştığımız bu içeriğimizden kanalın TV frekansı ile ilgili sorularınızı da bizlere yorum yaparak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Ordu Altaş TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: