27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Olay TV Frekans Bilgileri

Bursa merkezli Olay TV'nin uydu frekansı bilgileri ile Bursa'nın en popüler TV kanalı Olay TV'yi Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Olay TV kanal frekans bilgileri 12 Şubat 2018 tarihinde değişmiştir. Kanalın güncel frekans değerleri aşağıdaki gibidir. 

OLAY TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Olay TV
Alış Frekansı:12.685
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Olay TV Türkiye'nin ilk özel TV kuruluşlarından birisi olduğu kadar aynı zamanda en bilinen yerel TV'lerinden birisidir. Kanal Bursa merkezli olarak yayınlarına başlamasına rağmen yayın kalitesi ile sesini geniş bir alana duyurmuş ve birçok ulusal kanaldan daha popüler bir hale gelmiştir. Olay TV geniş yayın yelpazesi dışında yurt çapında tanınan ünlü isimlerin hazırladıkları ya da katıldıkları programlarla da çok ciddi boyutlarda izlenme oranlarına ulaşmıştır.

Olay TV frekans bilgileri üst kısımda yer alan tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu verileri kullanarak Olay TV'yi Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz. 

OLAY TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Olay TV kanal frekansı değerlerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz aracılığıyla aynı zamanda TV frekansları ile ilgili soru ve görüşlerinizi de bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Olay TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

2 yorum:

  1. Gönderdiğiniz firankas numaraları girdim taradım ekrana çıkmıyor.

    YanıtlaSil
  2. Gönderdiğiniz firankas numaraları girdim taradım ekrana çıkmıyor.

    YanıtlaSil