27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Number One Türk TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'daki Number One Türk TV'yi kanal frekans değerlerini kullanarak HD kalitesiyle takip edebilirsiniz. İşte Number One Türk frekans değerleri:

NUMBER ONE TÜRK UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Number One Türk TV
Alış Frekansı:11.916
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Türkiye'nin müzik temalı ilk kuruluşlarından birisi olan Number One Türk TV HD görüntü kalitesi ile hem en iyi sanatçıların eserlerini dinlemek isteyen kişiler için adeta bir görsel şölen sunuyor, hem de en hit şarkıları takiplerine ulaştırıyor. Number One Türk TV, kliplerin dışında sanatçılarla gerçekleştirdiği söyleşi ve müzik dünyası ile ilgili en son gelişmeleri de yayınlarında yer veriyor.
Number One Türk TV Türksat 4A frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bilgileri kullanarak Number One Türk TV yayınlarını izleyebilirsiniz. 

NUMBER ONE TÜRK YAYINLARI TÜRKSAT'TA

Number One Türk TV'yi Türksat 4A üzerinden izlemenizi sağlayacak kanal frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içerik üzerinden aynı zamanda soru ve görüşlerinizi de bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak takip ederek Number One Türk TV'nin en güncel frekans değerlerine ulaşabilirsiniz. 

1 yorum: