27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A NTV Avrupa Frekans Bilgileri

NTV Avrupa'nın kanal frekansı bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A üzerinden izleyebilir ve kanalın Avrupa'ya yönelik yayınlarını takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: 23 Haziran 2017 tarihi itibari ile NTV Avrupa Türksat 4A'daki yayınlarını sonlandırmıştır.

NTV AVRUPA UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: NTV Avrupa
Alış Frekansı:10.985
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:4.800
FEC Rate:3/4
Türkiye'nin en köklü haber kanallarından birisi olan NTV, Avrupa'ya yönelik yayın yapan kanalı NTV Avrupa ile bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza ulaşmak için önemli adımlar atmıştı geçtiğimiz yıllarda. NTV Avrupa bu süreçte önemli bir ilgi görerek Avrupa'da yaşayan ve başta Türkiye olmak üzere gündem ve siyasetten haberdar olmak isteyen Türk vatandaşları için oldukça iyi alternatif konumuna ulaşmıştır. 
NTV Avrupa frekans bilgileri sizlerle üst kısımda görmüş olduğunuz TV frekans tablosunda paylaşılmıştır. Tablodaki frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek NTV Avrupa yayınlarını izleyebilirsiniz. 

NTV AVRUPA YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

NTV Avrupa yayınlarını Türksat 4A'da izlemenizi sağlayacak uydu frekansı bilgilerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden kanalın frekans bilgileri ile ilgili sorularınızı ise yorum yapma alanından yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz. NTV Avrupa frekansı değerlerinin en güncel haline sitemizi düzenli olarak takip ederek ulaşabilirsiniz. 

2 yorum:

 1. NTV Avrupa bu frekansta yayın yapmıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   içerikte de belirttiğimiz gibi NTV Avrupa yayınlarına son vermiştir. Bu nedenle yayınlarına ulaşmanız mümkün değildir.

   Sil