27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Nehir TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'daki Nehir TV'nin kanal frekansı bilgileri ile Nehir TV yayınlarını uydu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Nehir TV Frekans değerleri:

ÖNEMLİ: Nehir TV'nin Türksat uydusundaki yayınları 1 Eylül 2017 tarihinde kesilmiştir. Kanalın yayınlarına ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Konu ile ilgili bir gelişme olduğu takdirde sizlere yine bu sayfa üzerinden bilgilendirmede bulunacağız. 

NEHİR TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Nehir TV
Alış Frekansı:11.096
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Nehir TV Türksat 4A'dan yaptığı yayınlarında müzik ve yerli sinema örneklerinin en sevilen eserlerine yer vermektedir. Siz de en sevilen müzikleri dinlemek ve Yeşilçam'ın en iyi örneklerini izlemek istiyorsanız Nehir TV yayınlarını izleyebilirsiniz. Nehir TV uydu frekansı bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tablodaki bu bilgileri kullanarak Nehir TV yayınlarına Türksat 4A'dan ulaşabilirsiniz.

NEHİR TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Nehir TV'yi uydudan izlemenizi sağlayacak bu içeriğimiz üzerinden kanalın TV frekansı bilgileri ile ilgili soru ve görüşlerinizi bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. 

Ayrıca sitemizi düzenli olarak kontrol ederek Nehir TV Türksat 4A frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

4 yorum: