27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Minika GO TV Frekans Bilgileri

Çocuklarını beğeni ile izledikleri Minika GO TV'nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Minika GO yayınlarını ücretsiz olarak Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz.

MİNİKA GO UYDU FREKANSI DEĞERLERİ


Kanal Adı: Minika GO TV
Alış Frekansı:12.054
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

Çocuklar, artık sizin için de günün 24 saati çizgi film ve en eğlenceli programları yayınlayan bir TV kanalı var. Minika GO dünya çapındaki çizgi film yapımlarını ve en sevilen çocuk karakterlerini Türksat 4A ile çocuklara ulaştırıyor. Eğer sen de, okul stresinden birazcık olsun uzaklaşmak istiyor ve en sevdiğin kahramanlarını çizgi filmlerini izleyerek eğlenmek istiyorsan hemen Minika GO TV'ye göz atmalısın.
Peki Minika GO'yu TV'den nasıl mı izleyeceksin? Bunun için tek yapman gereken üst kısımda görmüş olduğunu Minika GO frekans bilgilerini uydu alıcının kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirmek.

MİNİKA GO İLE EN GÜZEL ÇİZGİ FİLMLER TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Sevdiğin çizgi film kahramanlarını TV'den izlemeni sağlayacak Minika GO kanal frekans değerlerini paylaştığımız bu içerik üzerinden aynı zamanda Minika GO yayınlarını izleme konusunda karşılaştığın sorunları da bize alt kısımda görmüş olduğun yorum alanından yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizi düzenli olarak takip ederek Minika Go frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsin.

0 yorum: