27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Minika Çocuk Frekans Bilgileri

Minika Çocuk Türksat 4A kanal frekans değerlerini kullanarak çocuğunuz için hem eğlenceli, hem de eğitici programlara yer veren Minika Çocuk TV'yi uydu üzerinden izleyebilirsiniz.

MİNİKA ÇOCUK UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Minika Çocuk
Alış Frekansı:12.054
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

TV’deki Diğer Çocuk Kanallarını da Öğrenmek İstiyor musun? O Halde Hemen Tıkla!

Minika Çocuk TV, aileler için çocuklarının hem eğlenmesi, eğlenirken de öğrenmesi için Türksat 4A'dan ücretsiz olarak çocuklara yönelik yayın yapan bir TV kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle gelişme çağındaki çocuklar için TV yayınları, çocukların ilerleyen yıllarda sağlıklı bir birey olarak yetişmeleri adına büyük önem taşıyor. Ancak, bilinçsiz bir biçimde çocuğun TV izleme alışkanlığına bağlanması da birçok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Minika Çocuk ise uzmanlar eşliğinde geliştirdiği programları ile çocuklar için hem eğitici, hem de eğlendirici bir TV kanalı olma özelliği taşıyor.

Minika Çocuk TV frekans bilgileri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda sizlerle paylaşılmıştır. Tablodaki uydu frekansı değerlerini kullanarak Minika Çocuk yayınlarını izleyebilirsiniz. 

MİNİKA ÇOCUK YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Minika Çocuk uydu frekansı değerlerini sizlerle paylaştığımız yayınımız üzerinden ayrıca kanal frekansı değerleri ile ilgili sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Minika Çocuk frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: