27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Milyon TV Frekans Bilgileri

Müzik severlerin beğeni ile takip ettikleri Milyon TV'nin uydu frekans bilgilerini kullanarak Milyon TV yayınlarını Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz.

MİLYON TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Milyon TV
Alış Frekansı:11.594
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:25.000
FEC Rate:2/3
Müzik seveler için artık bir müzik kanalından çok daha fazlasını ifade eden yeni bir TV kanalı var. Milyon TV, sadece en sevilen isimlerin, en popüler kliplerini yayınlayarak takipçilerine ulaştırmakla kalmıyor, festivallerden, canlı performanslara kadar müzik ile ilgili birçok konuyu ekranlarına taşıyor. Ayrıca Milyon TV'yi izleyerek müzik piyasası ile ilgili en yeni ve en çarpıcı haberlere ulaşmanız da mümkün. Kanalın yayınlarını izleyebilmek için tek yapmanız gereken Milyon TV frekans bilgilerini kullanmak. Üst kısımda yer alan Milyon TV kanal frekansı değerlerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek Milyon TV yayınlarını izleyebilirsiniz.

MİLYON TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Milyon TV frekans değerlerini sizlerle paylaştığımız içeriğimiz üzerinden yayınımız ve Milyon TV uydu frekansı ile ilgili konularda soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi düzenli olarak takip ederek Milyon TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: