27 Haziran 2017 Salı

Türksat 4A Mesaj TV Frekans Bilgileri

Türksat uydusunda yayın yapan Mesaj TV'nin kanal frekansı bilgilerini kullanarak, Mesaj TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Mesaj TV frekans değerleri:

MESAJ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Mesaj TV
Alış Frekansı:11.833
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:6.250
FEC Rate:5/6
Prof. Dr. Haydar Baş'ın sahibi olduğu bir diğer TV kanalı olan Mesaj TV, yayın yelpazesinde dini konular dışında gündelik hayatta herkesin beğeni ile takip edeceği konulara da yer veriyor. Mesaj TV'yi izleyerek, yemek tariflerinden, güzellik sırlarına, yerli ve yabancı sinema kuşağından, dizilere kadar birçok farklı alanda TV yayınlarını izleyebilirsiniz. Mesaj TV uydu frekans bilgileri üst kısımda sizlerle paylaşmış olduğumuz tabloda bulunmaktadır. Tablodaki bu frekans bilgilerini kullanarak Mesaj TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden ister Türkiye'den isterseniz de diğer coğrafyalardan kolaylıkla izleyebilirsiniz. 

MESAJ TV TÜRKSAT 4A'DA

Mesaj TV yayınlarını izlemenizi sağlayacak TV frekans bilgilerini paylaştığımız içeriğimiz ile aynı zamanda bize soru ve görüşlerinizi de yorum yaparak iletebilirsiniz. Bu içeriğimizi düzenli olarak takip ederek Mesaj TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: