26 Haziran 2017 Pazartesi

Türksat 4A Merkez TV Frekans Bilgileri

Bolu'dan yayınlarını gerçekleştiren Merkez TV'nin kanal frekansı bilgilerini kullanarak Merkez TV yayınlarını Türksat 4A'dan izleyebilirsiniz. İşte Merkez TV frekans değerleri:

MERKEZ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Merkez TV
Alış Frekansı:12.641
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:2/3
Bolu ilimizin en popüler TV kanallarından birisi olan Merkez TV artık yayınlarını Türksat 4A üzerinden tüm yurda ulaştırarak, Bolu'nun sesini sadece il sınırları içerisine değil, başta ülkemiz olmak üzere tüm Dünya'ya ulaştırıyor. Yayınlarında başta haber olmak üzere birçok konuya yer veren Merkez TV, Bolu şehrinde olduğu ilgi gören bir televizyon kanalı konumunda. Merkez TV frekansı bilgilerini kullanarak kanalı kolayca izleyebilirsiniz. Merkez TV uydu frekans değerleri üst kısımda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Kanalın yayınlarını buradaki TV frekansları verilerini uydu alıcınızın kanal arama bölümüne girişini gerçekleştirerek izleyebilirsiniz.

MERKEZ TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Merkez TV yayınlarını izlemenizi sağlayacak Türksat 4A frekans parametrelerini sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden bizlere soru ve önerilerinizi de yorum yaparak iletebilirsiniz. Ayrıca yayınlarımızı düzenli olarak takip ederek Merkez TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: