26 Haziran 2017 Pazartesi

Türksat 4A Meltem TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayınlarını sürdüren Meltem TV'nin uydu frekans değerlerini kullanarak Meltem TV yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz. İşte Meltem TV frekans bilgileri:

MELTEM TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Meltem TV
Alış Frekansı:11.833
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:6.250
FEC Rate:5/6
90'lı yılların başında yayınlarına başlayan Meltem TV, mütevazı imkanlarına rağmen yayınlarını 25 yıldır aralıksız olarak sürdürmektedir. Türkiye'nin ilk özel televizyonlarından birisi olan Meltem TV'nin sahibi ise aynı zamanda Bağımsız Türkiye Partisi'nin de genel başkanı olan Prof. Dr. Haydar Baş'tır. Meltem TV kanal frekansı bilgileri üst alanda görmüş olduğunuz tabloda yer almaktadır. Tabloda bulunan uydu frekansı verilerini kullanarak Meltem TV yayınlarını izleyebilirsiniz. Meltem TV'de gündelik yaşamdan, haberlere, dini konulu programlardan belgesellere kadar birçok farklı konuda yapımları seyredebilirsiniz. Kanalın yayınlarını izlemek için tek yapmanız gereken Meltem TV frekans değerlerini kullanmak.

MELTEM TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Meltem TV'yi Türksat 4A uydusu üzerinden izlemenizi sağlayacak TV frekans değerlerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden aynı zamanda kanalla alakalı frekans kökenli sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Meltem TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

0 yorum: