24 Haziran 2017 Cumartesi

Türksat 4A Medine TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan Medine TV'nin kanal frekans bilgilerini kullanarak Medine TV yayınlarını uydu üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

MEDİNE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Medine TV
Alış Frekansı:12.458
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Medine TV Türksat 4A uydusundan yaptığı yayınlarda dini konularda daha fazla bilgi sahip olmak isteyen TV izleyicileri için oldukça ilgi çekici programlara yayınlarında yer veriyor. Medine TV frekans bilgilerine sizlerle üst kısımda görmüş olduğunuz tablodan ulaşabilirsiniz. Medine TV'yi tablodaki TV frekansı değerlerini kullanarak takip edebilirsiniz. Dini konularda hakkındaki en ilgi gören programları izlemek, kafanızda oluşan soru işaretlerinin cevabına ulaşmak için tek yapmanız gereken Medine TV uydu frekansı bilgilerini kullanmak.

MEDİNE TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Medine TV Türksat 4A frekans bilgilerini kullandığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı uydu üzerinden izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere yorum yaparak iletebilirsiniz. Yayınımızı düzenli olarak takip ederek Medine TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Verdiginiz frekans bilgilerini giriyorum yine açmıyor bana Türksat 4A medine tv frekansını düzgünce verirseniz sevinirim

    YanıtlaSil