23 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Maxi TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A'da yayın yapan Maxi TV'nin kanal frekansı bilgilerini kullanarak Maxi TV yayınlarını uydu üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Maxi TV frekans bilgileri.

MAXİ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Maxi TV
Alış Frekansı:12.303
Polarizasyon:Dikey (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Maxi TV ilk kurulduğu dönemde sadece çizgi film yayınlarına yer vererek Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek çizgi film temalı ilk TV kanalı olma özelliğini elde etmişti. Kanal daha sonraki yıllarda birkaç el değiştirmeyle bu formatının dışına çıkmış ve çizgi film dışında beğenilen sinema filmlerinin repliklerini de yayınlarında yer vermeye başlamıştı. Maxi TV günümüzde ise sadece film repliklerini yayınlamaktadır.

Maxi TV'nin uydu frekans bilgileri üst kısımda sizinle paylaşmış olduğumuz tabloda yer almaktadır. Tabloda bulunan bu frekans değerlerini kullanarak Maxi TV yayınlarını Türksat 4A üzerinden ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

MAXİ TV TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA

Maxi TV Türksat 4A frekans bilgilerini sizlerle paylaşmış olduğumuz bu içeriğimiz üzerinden kanalı uydu üzerinden izleme konusunda karşılaştığınız problemleri de bizlere ulaştırabilirsiniz. Maxi TV kanal frekans değerlerinin en güncel halini yayınımızı düzenli olarak takip ederek bulabilirsiniz.

0 yorum: