23 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Mavi Karadeniz TV Frekans Bilgileri

Karadeniz merkezli Mavi Karadeniz TV'nin uydu frekansı bilgilerini kullanarak kanalı Türksat 4A üzerinden kolayca seyredebilirsiniz.

MAVİ KARADENİZ TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Mavi Karadeniz TV Frekansı
Alış Frekansı:12.559
Polarizasyon:Dikey (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:2/3
Karadeniz bölgesi zengin kültürel birikimi ile belki de sadece ülkemizin değil, Dünya’da bile eşine az rastlanılır bir zenginliğe sahip konumda. Bölgenin ayrıca gerek büyükşehirlere, gerekse de yurt dışına çok ciddi boyutlarda dış göç vermiş olması, Karadenizli olup da kültür ve değerlerini yaşatmak isteyenler için medya yayıncılığının önemini artırmış oldu. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan Mavi Karadeniz TV, hem Karadeniz Bölgesi’nde yaşayanlar için, hem de Karadeniz dışındaki kişiler için yıllardır yayınlarını aynı istikrarla sürdürmeye devam ediyor. Mavi Karadeniz TV frekans bilgileri üst kısımda gördüğünüz tabloda yer almaktadır. Tablodaki kanal frekansı bilgilerini kullanarak Mavi Karadeniz yayınlarını Türksat 4A üzerinden takip edebilirsiniz.

MAVİ KARADENİZ YAYINLARI TÜRKSAT 4A UYDUSUNDA


Mavi Karadeniz TV yayınlarını uydudan takip etmenizi sağlayacak TV frekans değerlerini paylaştığımız bu içeriğimiz üzerinden ayrıca kanalı Türksat 4A’dan izlemenize engel olan sorunlarınızı da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınlarımızı düzenli olarak takip ederek Mavi Karadeniz TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

1 yorum: