23 Haziran 2017 Cuma

Türksat 4A Manisa Medya TV Frekans Bilgileri

Manisa merkezli Manisa Medya TV’yi Türksat 4A uydusundan izlemenizi sağlayacak kanal frekansı bilgilerine bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte Manisa Medya TV frekans değerleri:

MANİSA MEDYA TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Manisa Medya TV
Alış Frekansı:12.458
Polarizasyon:Dikey (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Manisa Ege Bölgesi’nin sanayi ve nüfus açısından en önemli şehirlerinden birisi olmasının yanı sıra, ekonomik potansiyeli ile de büyük dikkat çekiyor.  Şehirdeki bu faktörler doğrultusunda yerel TV yayıncılığı da bir hayli gelişmiş durumda. Manisa’dan yayın hayatını sürdüren Manisa Medya TV kanalı da bu sözünü ettiğimiz TV kuruluşlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Manisa Medya TV uydu frekans bilgilerine yukarıda görmüş olduğunuz tablo üzerinden ulaşabilirsiniz. Tablodaki frekans değerlerini uydu alıcınızın ilgili bölümüne girişini yaparak Manisa Medya TV yayınlarını Türkiye’nin her neresinde olursanız olun rahatlıkla izleyebilirsiniz.

MANİSA MEDYA TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA


Manisa Medya TV frekans bilgilerine yer verdiğimiz bu içeriğimiz vasıtasıyla aynı zamanda kanalı Türksat 4A’dan izlemenize engel olan TV frekansları kaynaklı sorunları da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca yayınımızı düzenli olarak takip ederek Manisa Medya TV frekans değerlerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz. 

0 yorum: