22 Haziran 2017 Perşembe

Türksat 4A Makine TV Frekans Bilgileri

Beğeni ile izlenen Makine TV’nin Türksat 4A’daki uydu frekansı bilgilerini kullanarak, teknoloji ile ilgili en keyifli programları izleyebilirsiniz. İşte Makine TV frekansı:

MAKİNE TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: Makine TV
Alış Frekansı:12.379
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Türkiye’nin ilk makinelerle ilgili tematik televizyon kanalı olan Makine TV, Türksat 4A üzerinden başladığı yayın hayatına her kesimden çok ciddi bir izleyici kitlesi edinerek önemli bir başarıya imza atmış oldu. Siz de makineler ve teknoloji ile ilgiliyseniz, bu alandaki programları takip etmek istiyorsanız Makine TV kanal frekans değerlerini kullanarak kanalı Türksat’tan takip edebilirsiniz. Makine TV yer verdiği programlarında meslek hikayelerinden, tarihte makinelerle ilgili ilk buluşlara, belgesellerden, uzmanından görüşlere kadar geniş bir alanda programlara yer veriyor. Makine TV frekans bilgileri üstte görmüş olduğunuz tabloda bulunmaktadır. Makine TV yayınlarını tablodaki bu uydu frekansları verilerini kullanarak seyredebilirsiniz.

MAKİNE TV TÜRKSAT 4A’DA YAYINDA


Makine TV yayınlarının Türksat 4A’daki kanal frekansı bilgilerini siz takipçilerimizle paylaştığımız yayınımız üzerinden ayrıca bizlere soru ve görüşlerinizi de iletebilirsiniz. 

Ayrıca yayınlarımızı düzenli olarak takip ederek Makine TV frekans bilgilerinin en güncel haline ulaşabilirsiniz.  

0 yorum: